Hastane & Sağlık Bilişimi Çözümleri

  Project Description

  Hastane & Sağlık Bilişimi Çözümleri

  Günümüz şartlarında teknoloji yaşamın tüm alanlarında hayatımıza değer katacak olanaklar sağlamaktadır ve bunların başında Sağlık sektörü ve Hastaneler bilgi işlemin sağladığı üst düzey olanaklardan faydalanma konusunda başı çekmektedir. Keydata ülkemizde ve yurtdışında başta Şehir Hastaneleri olmak üzere en küçük sağlık kuruluşundan en büyük hastane kampüslerine kadar sağlık çözümleri sağlamaktadır. Keydata Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri (HBYS) sağlık kurumlarının ihtiyacı olan idari, tıbbi ve finansal bilgi entegrasyonunu sunan; organizasyon etkinliğini arttıran, bu sayede kolay yönetilebilir bilgi bütünlüğü oluşturan bilgi sistemidir.

  Keydata, yüksek son teknoloji seçimleri, güvenilir, esnek, yönetilebilir, hızlı ve kolay kullanımlı yapısı ile kurumunuzun tüm bilgi sistemi ihtiyaçlarını karşılar. Sadece işletme yöneticilerinin gereksinimlerini karşılamakla kalmayıp, hasta sağlığının hızlı ve güvenilir teknolojiler ile korunmasına ve ülke çapında gereksinim duyulan zengin veri ihtiyaçlarına katkıda bulunur.

  Keydata HBYS, kolay yönetilebilen parametrik ve yetki bazlı yapısı ile Sağlık kuruluşlarında Sağlık Bakanlığı mevzuatlarına uygun çalışma düzeninin yürütülmesine olanak sağlar.

  Keydata HBYS; Laboratuvar, Radyoloji ve Yoğun Bakım gibi yüksek teknoloji kullanan cihazlar, santral, hemşire çağrı vb. iç entegrasyonlar ile ülke çapında kullanılan MHRS, E-Nabız, MEDULA, İlaç Takip Sistemi, 112 Acil gibi dış entegrasyonları sağlamaktadır.

  Keydata Mobil HBYS

  Akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş Keydata Mobil HBYS uygulamaları sayesinde her an işletmenize, ekiplerinize ve kurumsal verilerinize gerçek zamanlı ve kesintisiz ulaşabilirsiniz.

  Keydata Mobil HBYS Özellikle, çalışanların masa başında olmadıkları zamanlarda bile, çalışabilmelerine olanak tanıyarak, uygulama ve yazılımlar aracılığıyla birbirleri ile dosya paylaşımını mümkün kılmasıyla, kurum içerisindeki iletişimi kolaylaştırmaktadır.

  Keydata Mobil HBYS’nin başlıca modülleri arasında Hasta Kabül, Laboratuvar , Poliklinik , Randevu, Klinik, Ameliyat, Kan Merkezi, Diyet, Reçete, İstatistik modülleri yer almaktadır