Bulut Dosya Paylaşım Sistemi Çözümleri

  Project Description

  Bulut Dosya Paylaşım Sistemi Çözümleri

  Dosyalarınızı her yerden güvenli bir şekilde depolayın ve paylaşın. KeyCLOUD, cihazlarınızda yerel masaüstü ve tarayıcı deneyimleriyle mobil deneyimler sunar. Dosyalarınıza erişip bulutta otomatik olarak eşitlenen değişiklikler yapın ya da PC veya Mac’inizde çevrimdışı görüntülemek ve düzenlemek üzere dosyaların yerel kopyalarını eşitleyin. Başkalarının sorunsuz ve güvenli bir biçimde erişebilmesi için dosyalarınızı güvenle paylaşın.

  KeyCLOUD, kurumunuzun içindeki kullanıcılarla dosya paylaşmanın ve dosyalar üzerinde işbirliği yapmanın en basit yoludur. Tüm etkinliklerin geçmişini izleyerek herkesin uyum içinde çalışmasını sağlayın. Başkalarının sorunsuz ve güvenli bir biçimde erişebilmesi için dosyalarınızı güvenle paylaşın.

  Yerli, Güvenli, Pratik...

  Dosyalarınıza her cihazdan erişin
  Telefonunuzu, tabletinizi veya bilgisayarınızı kullanarak nerede olursanız olun başladığınız işe devam edin. Dosya ve klasörlerinize her yerden bağlanın. Android™, iOS® mobil cihazlar üzerinden dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.
  Çevrimdışı erişim
  Dosyalarınıza erişmek için çevrimiçi olmak zorunda değilsiniz. Çevrimdışıyken bile en önemli dosyalarınızı her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.
  Dosyalarınızı güvende tutun
  Cihazınızla ilgili bir sorun olduğunda dosyalarınızı veya fotoğraflarınızı kaybetme endişesi taşımayın. Bunlar her zaman KeyCLOUD’da depolanır.