Hakkımızda

Biz Kimiz ?

KEYDATA Bilgi İşlem Teknoloji Sistemleri A.Ş. Türkiye’nin önde gelen sistem bilişim çözümleri firması olma hedefi ile başta kamu ve sağlık olmak üzere sistem bütünleştirme ve kritik iş uygulamalarında çözüm ve hizmet sunan bir bilişim teknolojileri firması olarak; portal ve iş akışı çözümleri, müşteri ilişkileri yönetimi, doküman ve kurumsal içerik yönetimi, hizmet masası ve servis yönetimi, kimlik yönetimi, mesajlaşma ve birleşik iletişim, veri merkezi, ağ ve güvenlik bileşenleri, sistem yönetimi, veri depolama ve sanallaştırma, iş sürekliliği, ERP ve sağlık sektörü çözümleri sağlamaktadır.

Türkiye’nin en köklü ve lider yerli sermayeli bilgi teknolojileri şirketi olma hedefiyle Ankara’da kurulan KEYDATA Bilgi İşlem Teknoloji Sistemleri A.Ş.; bir YDA Group İştirak Şirketidir. Her biri alanında uzman personeliyle geniş bir yelpazede çözümler sunan KEYDATA ; her geçen gün değişen sektörün ihtiyaçlarına göre kendisini yenileyerek emin adımlarla sürdürülebilir büyümesine devam etmektedir.

KEYDATA A.Ş, YDA Group İştirak Şirketidir.

Müşteri Odaklı

Güven ve kaliteyi her şeyin üstünde tutarak tüm işlerde müşteri memnuniyet odaklı hareket etmek, Müşterilerimizin konfor, estetik, kalite ve karlı yatırım beklentilerine fazlasıyla önem vermek.

Çalışan Odaklı

Birlikte çalıştığımız çalışma arkadaşlarımızın gelişimine katkıda bulunarak kariyer hedeflerini birlikte oluşturmak. Takım çalışması ve “BİZ” bilinci ile çalışan / şirket gelişimine katkıda bulunmak.

Kanunlara Saygılı

KEYDATA Bilişim olarak, faaliyette bulunduğumuz alanlarda hukuk düzeni ve mevzuatına uygun davranmak. İş güvenliği, işçi sağlığı ve çevrenin korunması konularında her zaman duyarlı ve dikkatli olmak.

Gelişim Odaklı

Deneyimlerimizi paylaşmak, hizmet kalitemizi artırmak için yeni yöntemler bulmak. Teknolojideki gelişmeler ve sektördeki değişimler ışığında her geçen gün daha çok büyüyerek üretkenliğimizi arttırmak.