İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

KEYDATA A.Ş olarak, yatırımlarımızdaki en büyük rolün çalışanlarımızda olduğunu biliyoruz. Çağdaş ve stratejik insan kaynakları yaklaşımımızla çalışanlarımızın yeteneklerini geliştirerek, yaratıcı bir kurum kültürü oluşturmayı kendimize ilke ediniyoruz.

Yüksek Lisans ve Doktora Programı Desteği

KEYDATA Bilgi İşlem Teknoloji Sistemleri A.Ş Yüksek Lisans ve Doktora programlarını, projelerin imkanlarına göre destekleyerek hem çalışanlarına kariyerlerini geliştirme fırsatı vermekte hem de iş gücü kalitesinin sürekli gelişmesini amaçlamaktadır.

Kariyer Fırsatları

Deneyimlerinizi paylaşmak, hizmet kalitemizi artırmak için yeni yöntemler bulmak, teknolojideki gelişmeler ve sektördeki değişimler ışığında her geçen gün daha çok büyüyerek üretkenliğimizi arttırmak ve bizim ile birlikte çalışmak için başvurunuzu bekliyoruz.

Çalışan Odaklı Kariyer

Çalışma arkadaşlarımızın kariyer hedeflerini birlikte oluşturmak, takım çalışması ve “BİZ” bilinci ile gelişimine katkıda bulunmak, güler yüzlü, pozitif enerji veren, yüksek motivasyonlu çalışma ortamı hazırlamak KEYDATA'nın en temel çalışma prensiplerindendir.

Başvuru Formu