KEYDATA HASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMLERİ

Ülkemizde birçok Sağlık Kurumu, Fonet’in HBYS çözümleriyle çalışmaktadır. FONET HBYS; Kamu Hastaneleri ve Özel Sağlık kurumlarının ihtiyacı olan idari, tıbbi ve finansal bilgi entegrasyonunu sunan; organizasyon etkinliğini arttıran, bu sayede kolay yönetilebilir bilgi bütünlüğü oluşturan bilgi sistemidir.

Keydata, Fonet’in kaynak kodlarını satın almış ve yaklaşık iki sene boyunca deneyimli mühendisleriyle sistemi mükemmelleştirmiştir. En yüksek teknolojisi, güvenilir, esnek, yönetilebilir, hızlı ve kolay kullanımlı yapısı ile kurumunuzun tüm bilgi sistemi ihtiyaçlarını karşılar.

Keydata HBYS, kolay yönetilebilen parametrik yapısı ile Sağlık kuruluşunda çalışanların istedikleri çalışma düzeninin, Sağlık bakanlığına mevzuatlarına uygun olmasını sağlar.

KEYDATA MOBİL HBYS

Akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş Keydata Mobil HBYS uygulamaları sayesinde her an işletmenize, ekiplerinize ve kurumsal verilerinize gerçek zamanlı ve kesintisiz ulaşabilirsiniz.

Keydata Mobil HBYS Özellikle, çalışanların masa başında olmadıkları zamanlarda bile, çalışabilmelerine olanak tanıyarak, uygulama ve yazılımlar aracılığıyla birbirleri ile dosya paylaşımını mümkün kılmasıyla, kurum içerisindeki iletişimi kolaylaştırmaktadır.

Keydata Mobil HBYS’nin başlıca modülleri arasında Hasta Kabül, Laboratuvar , Poliklinik , Randevu, Klinik, Ameliyat, Kan Merkezi, Diyet, Reçete, İstatistik modülleri yer almaktadır.