KEYDATA Bilgi İşlem Teknoloji Sistemleri A.Ş
İŞ Başvuru Formu Gönder
KEYDATA A.Ş’ye iş başvurusunda bulunmak için yukarıdaki formu doldurabilir veya
öz geçmişinizi ik@keydata.com.tr adresine gönderebilirsiniz

mouse

İnsan Kaynakları Politikamız
KEYDATA A.Ş olarak, yatırımlarımızdaki en büyük rolün çalışanlarımızda olduğunu biliyoruz. Çağdaş ve stratejik insan kaynakları yaklaşımımızla çalışanlarımızın yeteneklerini geliştirerek, yaratıcı bir kurum kültürü oluşturmayı kendimize ilke ediniyoruz.
Yüksek Lisans ve Doktora Programı Desteği
KEYDATA Bilgi İşlem Teknoloji Sistemleri A.Ş Yüksek Lisans ve Doktora programlarını, projelerin imkanlarına göre destekleyerek hem çalışanlarına kariyerlerini geliştirme fırsatı vermekte hem de iş gücü kalitesinin sürekli gelişmesini amaçlamaktadır.
KARİYER FIRSATLARI
Deneyimlerinizi paylaşmak, hizmet kalitemizi artırmak için yeni yöntemler bulmak, teknolojideki gelişmeler ve sektördeki değişimler ışığında her geçen gün daha çok büyüyerek üretkenliğimizi arttırmak ve bizim ile birlikte çalışmak için başvurunuzu bekliyoruz.
Çalışan Odaklı Kariyer
Çalışma arkadaşlarımızın kariyer hedeflerini birlikte oluşturmak, takım çalışması ve “BİZ” bilinci ile gelişimine katkıda bulunmak, güler yüzlü, pozitif enerji veren, yüksek motivasyonlu çalışma ortamı hazırlamak KEYDATA'nın en temel çalışma prensiplerindendir.
Personel Eğitimi
Deneyimlerimizi paylaşmak, teknolojideki gelişmeler ışığında her geçen gün daha çok büyüyerek üretkenliğimizi arttırmak, genç çalışanlarımızı, şirket kültürümüzde bulunan yaratıcılık, çalışkanlık ve dürüstlük kurallarına uygun olarak eğitmek en temel çalışma prensiplerindendir.